Genel Güneş Kollektörü

Sürdürülebilir Solar Enerji Sistemleri

Gelişen ve giden yeniçağ ile birlikte güneş enerjisi sistemleri , sıcak su kullanımı ve enerji konusunda çok yönlü bir tercih oluşturuyor. Çünkü bu eski eski güneş enerji sistemlerine göre çok daha farklı bir teknoloji ile üretiliyor. Üretici teknolojisini bu teknolojiyi geliştiren çalışan vakumlu bir cam tüp teknolojisi tercih ediliyor.Bu sistem ortalama 4 kişilik bir ailenin sıcak su ihtiyacını ayarlamak için çok sıradan bir kullanım oluşturuyor.

Sunulan bu üstün güneş enerjisi sistemleri kullanımı, güneş enerjisi sistemleri, su ısıtıcısı ile birlikte G-SOLAR adı verilen bir ürün kullanımı sağlanıyor.14 adet 180 santimetre uzunluğa sahip olan bu vakumlu cam tüpler bir araya getiriliyor. Yansıtıcı plaka üzerinde üstün performansın elde edilmesi mümkün oluyor. Yapının dış kaplaması polikarbon malzeme ile darbe yapabilir, darbe ile dolu gibi etkene karşı dayanıklı bir kullanım yapılmakta.

G-SOLAR firması olarak sunduğumuz ürün çeşitliliği tercih edilebilir. Sunduğumuz seçenekler hem modern hem de estetik bir dizayna sahip olmak için bir tane kullanabiliyorsunuz. Geometrik bir yapıya sahip olmak için güneş doğduktan itibaren batımına yaklaşıyor zaman zaman diliminde en yüksek oranda güneşten faydalanma imkanı bulunuyor.

Sistem, ısı izolasyonuna sahip olanlarda olması ve kaloriyi çok uzun süre koruyabilmesi ile daha büyük bir avantaj elde edilmesini olanaklandırılmıştır. Bu teknolojiyi kullanan güneş kollektörleri, izolasyon ile birlikte ısıttığı suyu çok uzun süre sıcak tutmakta.

Sistem dahili sıcak su deposuna sahip olmak için başka bir güneş enerjisini sisteme göre daha düşük bir alan kaplarken kullanılabiliyor. Bu özelliği getiren nakliye ve montaj konusunda da çok daha kolay işlem gerçekleştirildiği sırada imkan tanıyor. G-SOLAR markası olarak sunduğumuz solar enerji sistemleri uzun ömürlü bir kullanım için özel seçenekler ile üretiliyor. Yıllık su teması yaklaşen tüm metal aksamlar kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiştir için yıllara dayanıklı bir kullanım elde ediliyor.

Basınçlı Sistem sahip olduğu vakum özelliği sayesinde yüksek ısı eldesi sağladıktan sonra ısı kaybını engelleyen bir izolasyon yapabiliyor. Dış polikarbon yüzey ışık geçirgenliği ve teknolojinin en iyi şekilde alıştırılması mümkün tanıyor.