Genel Güneş Kollektörü

Dünyada Hızla Artan Solar Enerji Sistemleri

Dünyada hızla artan enerji ihtiyacı yüksek oranda fosil yakıtların tüketimine neden olmaktadır. Bu durum içerisinde bulunduğumuz küresel ısınma tehlikesinin başlıca sebebini oluşturmaktadır. Küresel ısınma hakkında bilimsel araştırmalar göstermektedir ki; Dünya’nın ekolojik dengesinin korunması ve olası çevre sorunlarının önüne geçilebilmesi için yenilenebilir enerji kaynakları ve doğadan enerji elde edebilen çözüm alternatiflerinin öncelikli tercih edilmesi gerekmektedir.

Gelişen ve değişen çağdaş toplumlarda yenilenebilir enerjilerin tercih edilme oranı hızla artmaktadır. Güneş, tükenmeyen bir enerji kaynağı olması sebebi ile en önemli yenilenebilir enerji kaynağı olarak kabul edilmektedir. Ayrıca Güneş ışınlarının yüksek erişim imkan sebebi ile solar güneş enerji sistemleri en çok kullanılan yenilenebilir enerji alternatifidir. Türkiye bulunduğu enlem sayesinde güneşten bolca faydalanma imkanına sahip bir konumdadır.

Ülkemizde solar güneş enerji sistemlerinden faydalanarak sıcak su temini ve hane ön ısıtması, son derece verimli bir çözüm alternatifidir. G-Solar ürünleri, yenilikçi dizaynı, yüksek kalitesi ve teknolojisi ile eşsiz bir solar güneş enerjisi sitemidir. Geometrik yapısı sayesinde güneşin doğumundan batımına kadar geniş bir zaman diliminde güneş ışığından faydalanarak yüksek performans sağlar. Vakumlu cam tüp teknolojisi ile sıcak su üretimi sağlayan G-Solar solar güneş enerji sistemleri, cam tüplerin selektif yüzeyi sayesinde yüksek ısıtma sağlarken, vakum özelliği ile ısı kaybını önler. Yüksek ışık geçirgenliğine sahip polikarbon yüzey ile vakumlu cam tüplerin dolu, fırtına, don gibi dış etkenlerden korunması sağlanmıştır.

Solar Enerji Sistemleri Fiyat ve Hizmet Avantajları

Firmamız tarafından sunulan solar güneş enerji sistemleri Türkiye’nin birçok farklı noktasında rahatlık ile uygulamaya imkan sağlıyor. Güneşlenme oranının en düşük olduğu kentlerden en yüksek olduğu kentlere kadar birçok noktada kullanım imkanı bulunuyor. Tükenmeyen bir enerji kaynağı oluşturan güneşten, en geniş imkanlar ile faydalanmak için sistem ön plana çıkmaktadır.  Bu sistem sahip olduğumuz kalite politikası sayesinde her üründe aynı kaliteyi ve değişmez bir sağlamlığı oluşturmaktadır. Üstelik solar güneş enerji sistemleri piyasada bulunan klasik sistemlere göre her zaman uygun fiyatlı, avantajlı ve konforlu bir kullanım oluşturmaktadır.

Sistemin kullanımı tercih edildiğinde, öncelikle firmamızdan fiyat teklifleri ve keşif talebi gerçekleştirilebilir. Ürünlerimiz sadece konutlar için değil otel, tesis veya sağlık tesisi gibi her noktada tercih edilebilen bir yapı sağlamaktadır. Kullanım sayesinde daha tasarruflu ve yüksek oranlı sıcak su elde etmek mümkün olduğu için ödenen fiyatlar buna karşılık yüksek bir avantaj oluşturmaktadır.

G-SOLAR markalı solar güneş enerji sistemleri Türkiye’nin her noktasında yüksek tasarruflu sıcak su elde etme imkanı sağlıyor. Firmamız kalite ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeden, en yüksek kalite ile üretilmiş ürünleri müşteriyle buluşturmayı hedeflemektedir. G-Solar; yenilikçi ve patentli ürünleri ile solar güneş enerjisi sektörüne yeni bir soluk getirmektedir. Klasik sistemlerin alışılagelmiş sorunlarını göz önüne alarak geliştirilen ürünlerimiz ideal bir solar güneş enerji sistemi olarak müşteri ile buluşmaktadır.

Pratikliği, hafifliği ile nakliyesi ve montajı son derece kolaydır. Dahili su deposu sayesinde modüler bir yapısı vardır. Vakum tüplerin alt bölümüne yerleştirilen yansıtıcı ayna sayesinde daha az alanda yüksek performans elde etme imkanı sunar. Otel, yurt, konuttan; tekne, karavana kadar sıcak su ihtiyacı olan her yerde G-Solar solar güneş enerji sistemleri kullanılabilmektedir.

G-Solar ürünleri sağladığı bedava ısı enerjisi ile 2 ila 6 yıl içerisinde yapacağınızı yatırımın geri dönüşümünü sağlayacaktır. Bedava, temiz ve çevre dostu enerjinin keyfini sürmek size kalacaktır.