G-Solar Butterfly Collector

G-SOLAR BUTTERFLY güneş kollektörleri; yüksek derecede sıcak su üretimine odaklanmış bir üründür. Kollektörde bulunan 40 adet vakum cam tüp sayesinde, hızla güneşi yakalayarak yüksek miktarda ısı elde eder. Toplanan yüksek derecedeki sıcak su, 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş kollektörden sirkülasyon pompası vasıtası ile boyler yada kazan gibi merkezi bir depolama sistemlere aktarılır.

G-Solar Butterfly sistemi havuz ısıtma, hane ısıtma, kalorifer, yerden ısıtma ve sıcak su kullanımı gibi bir çok alanda etkili ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Kompakt yapısı sayesinde az yer kaplayan G-SOLAR BUTTERFLY, hızlı bir şekilde monte edilerek kullanıma hazır hale getirilebilmektedir.

yarasa-gorsel

G-Solar Özellikleri

Dizayn ve Performans; G-Solar; modern ve şık dizaynı ile hem görsel hem de performans olarak eşsiz bir güneş kollektörüdür. Geometrik yapısı sayesinde güneşin doğumundan batımına kadar geniş bir zaman diliminde güneş ışığından faydalanarak yüksek performans sağlar.

Isı İzolasyon Özelliği; G-Solar güneş kolektörlerinin performansını belirleyen en önemli unsur suyu ısıtma kapasitelerinin yanı sıra, kaloriyi uzun süre muhafaza edebilmeleridir.
G-Solar güneş kollektörleri yüksek ısı izolasyon özelliği sayesinde ısınan suyu uzun süre sıcak tutar.

Hafiflik&Hacim; G-Solar güneş kollektörleri, konstrüksyon gerektirmeyen dizaynları ve tek parça nakliye imkanı ile son derece pratiktir. Montaj için daha az alana ihtiyaç duyar.

Uzun Ömür; Su ile temas eden tüm metal aksamları paslanmaz çelikten üretilmiştir.