Double Flat Collector

G-SOLAR DOUBLE FLAT COLLECTOR; vakumlu cam tüp teknolojisi ile çalışan bir güneş enerjisi ile su ısıtma sistemidir. G-SOLAR’ın basınçlı çalışan sistemi, 6-7 kişilik ailelerin sıcak su ihtiyacına konforlu bir çözüm sunmaktadır.

G-SOLAR DUBLE FLAT’ın üzerinde, güneş enerjisi ile suyu ısıtmayı sağlayan 36 adet vakumlu cam tüpler bulunmaktadır. Kompakt yapısı sayesinde hızlı bir şekilde monte edilerek kullanıma hazır hale gelebilen G-SOLAR DOUBLE FLAT’ın tüm metal aksamları paslanmaz çelikten üretilmiş olup, kullanım suyu ile temas eden bölümleri ise 316L kalite paslanmaz çeliktir.

G-SOLAR DOUBLE FLAT güneş kolektörünün su tankında dahili 2 kWh ayarlı termostatlı elektrikli ısıtıcı bulunmaktadır. Güneşin yeterli olmadığı, gece ya da bulutlu havalarda termostatlı ısıtıcı sayesinde sıcak suyunuzu kesintiye uğramadan kullanabilirsiniz. G-SOLAR DOUBLE FLAT ürünleri, dizaynı ve tüm parçaları ile uzun yıllar kullanabilmeniz için tasarlanmıştır.

doubleflat-banner

G-Solar Özellikleri

Dizayn ve Performans; G-Solar; modern ve şık dizaynı ile hem görsel hem de performans olarak eşsiz bir güneş kollektörüdür. Geometrik yapısı sayesinde güneşin doğumundan batımına kadar geniş bir zaman diliminde güneş ışığından faydalanarak yüksek performans sağlar.

Isı İzolasyon Özelliği; G-Solar güneş kolektörlerinin performansını belirleyen en önemli unsur suyu ısıtma kapasitelerinin yanı sıra, kaloriyi uzun süre muhafaza edebilmeleridir.
G-Solar güneş kollektörleri yüksek ısı izolasyon özelliği sayesinde ısınan suyu uzun süre sıcak tutar.

Hafiflik&Hacim; G-Solar güneş kollektörleri, konstrüksyon gerektirmeyen dizaynları ve tek parça nakliye imkanı ile son derece pratiktir. Montaj için daha az alana ihtiyaç duyar.

Uzun Ömür; Su ile temas eden tüm metal aksamları paslanmaz çelikten üretilmiştir.
Yüksek kaliteli paslanmaz çelik ve polikarbon dış yüzeyi sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir.

Konfor; G-Solar Tube Collector, vakumlu cam tüplerin yarattığı yüksek ısı enerjisi, merkezi sisteminizde birikerek hem hane ısıtmanızda hem de sıcak su için enerji ihtiyacınızda yüksek tasarruf sağlar.

Teknoloji; Vakumlu cam tüp teknolojisi ile sıcak su üretimi sağlayan G-Solar güneş kollektörleri, cam tüplerin selektif yüzeyi sayesinde yüksek ısıtma sağlarken, vakum özelliği ile ısı kaybını önler.

Teknik Özellikler Tablosu

Toplam Uzunluk300 cm Net Ağırlık 95 kg
Toplam Genişlik150 cm Net Koli Ölçüleri150x60x90(h) cm
Toplam Yükseklik60 cm Dış YüzeySolid Polikarbon
Toplam Su Hacmi270 ltMetal Aksamlar Paslanmaz Çelik
Vakumlu Cam Tüp36 adet Isı İzolasyonKauçuk Yalıtım 40 mm

Çalışma Prensibi

flat-prensip

Montaj Şeması

flat-montaj