Flat Collector Hakkında…

G-SOLAR FLAT COLLECTOR; vakumlu cam tüp teknolojisi ile çalışan bir güneş enerjisi ile su ısıtma sistemidir. G-SOLAR’ın basınçlı çalışan sistemi, 4-5 kişilik ailelerin sıcak su ihtiyacına konforlu bir çözüm sunmaktadır.

G-SOLAR FLAT’ın üzerinde, güneş enerjisi ile suyu ısıtmayı sağlayan 20 adet vakumlu cam tüpler bulunmaktadır. Kompakt yapısı sayesinde hızlı bir şekilde monte edilerek kullanıma hazır hale gelebilen G-SOLAR FLAT’ın tüm metal aksamları paslanmaz çelikten üretilmiş olup, kullanım suyu ile temas eden bölümleri ise 316L kalite paslanmaz çeliktir.

G-SOLAR FLAT güneş kolektörünün su tankında dahili 2 kWh ayarlı termostatlı elektrikli ısıtıcı bulunmaktadır. Güneşin yeterli olmadığı, gece ya da bulutlu havalarda termostatlı ısıtıcı sayesinde sıcak suyunuzu kesintiye uğramadan kullanabilirsiniz. G-SOLAR FLAT ürünleri, dizaynı ve tüm parçaları ile uzun yıllar kullanabilmeniz için tasarlanmıştır.

flat-gorsel-1-1200x653

G-Solar Özellikleri

Dizayn ve Performans; G-Solar; modern ve şık dizaynı ile hem görsel hem de performans olarak eşsiz bir güneş kollektörüdür. Geometrik yapısı sayesinde güneşin doğumundan batımına kadar geniş bir zaman diliminde güneş ışığından faydalanarak yüksek performans sağlar.

Isı İzolasyon Özelliği; G-Solar güneş kolektörlerinin performansını belirleyen en önemli unsur suyu ısıtma kapasitelerinin yanı sıra, kaloriyi uzun süre muhafaza edebilmeleridir.
G-Solar güneş kollektörleri yüksek ısı izolasyon özelliği sayesinde ısınan suyu uzun süre sıcak tutar.

Hafiflik&Hacim; G-Solar güneş kollektörleri, konstrüksyon gerektirmeyen dizaynları ve tek parça nakliye imkanı ile son derece pratiktir. Montaj için daha az alana ihtiyaç duyar.