G-Solar Multicollector

G-SOLAR’ın bir diğer ÇÖZÜM modeli olan G-SOLAR MULTICOLLECTOR merkezi sitemlerin enerji ihtiyacını destekelemesi için tasarlanmış kapalı devre çalışan, açık beslemeli bir modeldir.

Vakum tüpler sayesinde haznesinde hızla ısıttığı suyu, sirkülasyon pompası vasıtasıyla sirküle ederek, merkezi ısıtma sisteminizin (ısı pompası, kazan, boyler vs.) yüksek enerji tasarrufu elde etmesini sağlamaktadır. Böylece hem mekan ısıtmasında hem de sıcak su ihtiyacınızda yüksek enerji tasarrufu elde edersiniz. Oteller, apartmanlar, tesisler gibi mevcutta ısıtma sistemine sahip tüm mekanlar için idealdir.

multi-banner

G-Solar Özellikleri

Dizayn ve Performans; G-Solar; modern ve şık dizaynı ile hem görsel hem de performans olarak eşsiz bir güneş kollektörüdür. Geometrik yapısı sayesinde güneşin doğumundan batımına kadar geniş bir zaman diliminde güneş ışığından faydalanarak yüksek performans sağlar.

Isı İzolasyon Özelliği; G-Solar güneş kolektörlerinin performansını belirleyen en önemli unsur suyu ısıtma kapasitelerinin yanı sıra, kaloriyi uzun süre muhafaza edebilmeleridir.
G-Solar güneş kollektörleri yüksek ısı izolasyon özelliği sayesinde ısınan suyu uzun süre sıcak tutar.

Hafiflik&Hacim; G-Solar güneş kollektörleri, konstrüksyon gerektirmeyen dizaynları ve tek parça nakliye imkanı ile son derece pratiktir. Montaj için daha az alana ihtiyaç duyar.

Uzun Ömür; Su ile temas eden tüm metal aksamları paslanmaz çelik