G-Solar Multicollector Hakkında…

G-SOLAR’ın bir diğer ÇÖZÜM modeli olan G-SOLAR MULTICOLLECTOR merkezi sitemlerin enerji ihtiyacını destekelemesi için tasarlanmış kapalı devre çalışan, açık beslemeli bir modeldir. Vakum tüpler sayesinde haznesinde hızla ısıttığı suyu, sirkülasyon pompası vasıtasıyla sirküle ederek, merkezi ısıtma sisteminizin (ısı pompası, kazan, boyler vs..) yüksek enerji tasarrufu elde etmesini sağlamaktadır. Böylece hem mekan ısıtmasında hem de sıcak su ihtiyacınızda yüksek enerji tasarrufu elde edersiniz. Oteller, apartmanlar, tesisler gibi mevcutta ısıtma sistemine sahip tüm mekanlar için idealdir.

multicollector-detay

G-Solar Özellikleri

Dizayn ve Performans; G-Solar; modern ve şık dizaynı ile hem görsel hem de performans olarak eşsiz bir güneş kollektörüdür. Geometrik yapısı sayesinde güneşin doğumundan batımına kadar geniş bir zaman diliminde güneş ışığından faydalanarak yüksek performans sağlar.

Isı İzolasyon Özelliği; G-Solar güneş kolektörlerinin performansını belirleyen en önemli unsur suyu ısıtma kapasitelerinin yanı sıra, kaloriyi uzun süre muhafaza edebilmeleridir.
G-Solar güneş kollektörleri yüksek ısı izolasyon özelliği sayesinde ısınan suyu uzun süre sıcak tutar.

Hafiflik&Hacim; G-Solar güneş kollektörleri, konstrüksyon gerektirmeyen dizaynları ve tek parça nakliye imkanı ile son derece pratiktir. Montaj için daha az alana ihtiyaç duyar.

Uzun Ömür; Su ile temas eden tüm metal aksamları paslanmaz çelikten üretilmiştir.
Yüksek kaliteli plastik aksamları ve polikarbon dış yüzeyi sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir.

Konfor; Vakumlu cam tüplerin yarattığı yüksek ısı enerjisi, merkezi sisteminizde birikerek hem hane ısıtmanızda hem de sıcak su için enerji ihtiyacınızda yüksek tasarruf sağlar.

Teknoloji; Vakumlu cam tüp teknolojisi ile sıcak su üretimi sağlayan G-Solar güneş kollektörleri, cam tüplerin selektif yüzeyi sayesinde yüksek ısıtma sağlarken, vakum özelliği ile ısı kaybını önler.
Yüksek ışık geçirgenliğine sahip polikarbon yüzey ile vakumlu cam tüplerin dolu, fırtına, don gibi dış etkenlerden korunması sağlanmıştır.

Teknik Özellikler Tablosu

Toplam Uzunluk175 cm Net Ağırlık 39 kg
Toplam Genişlik59 cm Brüt Ağırlık42 kg
Toplam Yükseklik 44 cm Net Koli Ölçüleri180x60x45(h) cm
Toplam Su Hacmi 50 lt Dış YüzeySolid Polikarbon
Vakumlu Cam Tüp14 adet Metal Aksamlar 304L Paslamaz Çelik

Çalışma Prensibi

multicollector2
× WhatsApp