G-Solar Triple Collector

G-SOLAR TRIPLE; 1 adet G-Solar Collector ve 2 adet G-Solar MultiCollector’den olusan üçlü kombine bir sistemdir. 42 adet vakumlu cam tüp, toplam 180lt’lik kapalı devre tank suyunda yüksek oranda ısı enerjisi biriktirir ve sirkülasyon pompası yardımı ile güçlerini birleştirirler.

G-SOLAR TRIPLE’ın basınçlı çalışan sistemi, 4-5 kisilik ailelerin sıcak su ihtiyacına konforlu bir çözüm sunmaktadır. Tüm metal aksamları “paslanmaz çelik” olan G-SOLAR TRIPLE’ın kullanım suyu ile temas eden bölümleri ise 316L kalite paslanmaz çeliktir. Güneş kolektörünün tank iç haznesinde dahili 2 kW elektrikli ısıtıcı bulunmaktadır. Günesin yeterli olmadıgı, gece ya da bulutlu havalarda termostatlı ısıtıcı sayesinde sıcak suyunuzu kesintiye uğramadan kullanabilirsiniz. Sık ve göz alıcı dizaynı ile G-SOLAR TRIPLE uzun yıllar hizmet vermesi için tasarlanmıştır.

triple-gorsel

G-Solar Özellikleri

Dizayn ve Performans; G-Solar; modern ve şık dizaynı ile hem görsel hem de performans olarak eşsiz bir güneş kollektörüdür. Geometrik yapısı sayesinde güneşin doğumundan batımına kadar geniş bir zaman diliminde güneş ışığından faydalanarak yüksek performans sağlar.

Isı İzolasyon Özelliği; G-Solar güneş kolektörlerinin performansını belirleyen en önemli unsur suyu ısıtma kapasitelerinin yanı sıra, kaloriyi uzun süre muhafaza edebilmeleridir.
G-Solar güneş kollektörleri yüksek ısı izolasyon özelliği sayesinde ısınan suyu uzun süre sıcak tutar.

Hafiflik&Hacim; G-Solar güneş kollektörleri, konstrüksyon gerektirmeyen dizaynları ve tek parça nakliye imkanı ile son derece pratiktir. Montaj için daha az alana ihtiyaç duyar.