G-SOLAR ÜRÜNLER

G-SOLAR TUBE COLLECTOR

tube

*Yılda 1.800 TL’ye Kadar Tasarruf

Güneşin temiz enerjisini vakumlu cam tüp teknolojisi ile suya aktaran günısı sistemi, basınçlı olarak çalışır ve 2-3 kişilik ailelerin sıcak su ihtiyacına konforlu ve uygun fiyatlı çözüm sunar. 

G-SOLAR FLAT COLLECTOR

gsolar-flat

*Yılda 3.000 TL’ye Kadar Tasarruf

Vakumlu cam tüp teknolojisi ile çalışan basınçlı günısı sistemi, güneşin sonsuz enerjisini kullanarak suyu yüksek verimle ısıtarak sıcak su üretir ve 4-5 kişilik ailelerin ihtiyacına konforlu çözüm sunar.

G-SOLAR D.FLAT COLLECTOR

doubleflat

*Yılda 4.000 TL’ye Kadar Tasarruf

Güneşten maksimum fayda üreten vakum tüplü teknolojiyle çalışan basınçlı tip güneş kollektörü 6-7 kişilik ailelerin su ısıtma ihtiyacına yüksek kapasiteli deposu ile verimli çözüm sunar. 

ZİRAAT, BONUS, GARANTİ KARTLARINA 9 AYA VARAN TAKSİT İMKANI

G-SOLAR TRIPLE COLLECTOR

gsolar-triple-fiyat

Güneşin doğa dostu enerjisi ile 4-5 kişilik ailelerin sıcak su ihtiyacına konforlu bir çözüm sunar. Vakumlu cam tüp teknolojisini kullanır ve genişletilebilir özelliği mevcuttur.

G-SOLAR BUTTERFLY COLLECTOR

gsolar-butterfly-fiyat

Güneşten sağlanan enerjiden gelen sıcak su ile hane ısıtma, havuz ısıtma, yerden ısıtma ve sanayi tipi uygulamalarda yoğun sıcak su kullanımına etkili çözümler sunar.

G-SOLAR MULTICOLLECTOR

gsolar-multi-fiyat

Merkezi sitemlerin enerji ihtiyacını desteklemesi (kazan ve boyler sistemleri) için tasarlanmış kapalı devre çalışan günısı sistemi, açık beslemeli bir modeldir, yoğun kullanımlarda verimli çözüm üretir.

ZİRAAT, BONUS, GARANTİ KARTLARINA 9 AYA VARAN TAKSİT İMKANI

G-Solar, günısı sistemlerinin üreticisi olup, güneşin sonsuz enerjisinden faydalanarak yaşam alanlarında, sıcak su ve ısıtma gibi ihtiyaçlara verimli çözümler sunmaktadır. İstanbul merkezli Eraydın Solar Enerji, G-SOLAR markası altında yenilenebilir enerji – günısı – su ısıtma ürünleri üretmektedir. G-SOLAR’ın 2017 başından beri devam eden Ar-Ge süreci, 2018 yılı son çeyreğinde, ürünün gerek performans, gerekse kalite olarak hedeflenen noktaya ulaşması ile ticarileşme aşamasına gelmiştir. G-SOLAR yenilikçi dizaynı, yüksek kalite çizgisi, montaj ve kullanım kolaylığı ile günısı-güneş kollektörü pazarına yeni bir standart getirmektedir.

*Tasarruf miktarları, yıllık güneşlenme süresine göre değişiklik gösterebilir ve elektrik ile ısınma maliyetine kıyasla hesaplanmıştır.