G-Solar ürünleri

Güneşin sonsuz enerjisinden faydalanarak yaşam alanlarında, sıcak su ve ısıtma gibi ihtiyaçlara verimli çözümler sunmaktadır.

Neden G-Solar?

İstanbul merkezli “Eraydın Solar Enerji” firması, G-SOLAR markası altında yenilenebilir enerji ürünleri üretmektedir. G-SOLAR’ın 2017 başından beri devam eden Ar-Ge süreci, 2018 yılı son çeyreğinde, ürünün gerek performans, gerekse kalite olarak hedeflenen noktaya ulaşması ile ticarileşme aşamasına gelmiştir. G-SOLAR yenilikçi dizaynı, yüksek kalite çizgisi, montaj ve kullanım kolaylığı ile günısı pazarına yeni bir standart getirmektedir.

Dünyada hızla artan enerji ihtiyacı ile beraber, yüksek karbon emisyonu gerçekleştiren fosil yakıtların tüketimi nedeniyle küresel ısınma tehlikesi ile karşı karşıyayız.

Küresel ısınma hakkında bilimsel araştırmalar göstermektedir ki; Dünya’nın ekolojik dengesinin korunması ve olası çevre sorunlarının önüne geçilebilmesi için yenilenebilir enerji kaynakları ve doğadan enerji elde edebilen çözüm alternatiflerinin öncelikli tercih edilmesi gerekmektedir.

Güneş tükenmeyen tek enerji kaynağı olması ve geniş ulaşılabilirlik imkanı sayesinde, yenilenebilir enerji alternatifleri arasında ön plana çıkmaktadır.

G-Solar ürünleri güneşin sonsuz enerjisinden faydalanarak yaşam alanlarında, sıcak su ve ısıtma gibi ihtiyaçlara verimli çözümler sunmaktadır.

Kalite Politikamız

Eraydın Solar olarak; Geçmişten gelen uzmanlığımız, deneyimli ve eğitimli personelimizle birlikte bütün faaliyetlerimizde insan sağlığını, çevreye ve doğaya saygıyı, kaliteyi ve yüksek teknolojiyi ön planda tutuyoruz.

ISO 9001 Kalite Yönetim sistemimizi sürekli geliştirerek ve yasal mevzuatlara uygun olarak, yenilenebilir enerji sektöründe örnek ve öncü bir firma olmayı amaç edindik. Müşterilerimizin şimdiki ve gelecekteki beklentilerini, müşteri mülkiyetine ve özeline saygılı olma ilkesi dahilinde karşılayarak, memnuniyet seviyesini sürekli arttırma ilkesi ile ilerliyoruz.

Ulusal, uluslararası standartlara ve yasal şartlara uygun, yüksek kaliteli mal ve hizmetler üretmek, firma imajını devamlı yükseltmek, kalite ve verimliliği artırarak şirketimizin karlılığını sağlamak, çalışanların mutluluğunu sağlamak, sektörümüzle ilgili teknolojik yenilikleri dünya ile eş zamanlı olarak takip etmek ve müşterilerimize sunmak, tüm personelimize kalite bilincini yaymak, eğitimlerle bilgi ve becerilerini artırmak, takım çalışması prensibini benimsemektir.

Sonuç olarak sürdürülebilir ve istikrarlı şekilde müşteri memnuniyetini arttırmak kalite politikamızı oluşturmaktadır.